Pageloader

Systemy zabezpieczeń

.     W obecnych czasach zabezpieczenie swojego domu, posesji, miejsca pracy jest na porządku dziennym. Aby uchronić się przed ewentualnymi stratami poniesionymi w skutek wandalizmu,  bądź zabezpieczyć się przed kradzieżą warto ochronić swoje mienie przemyślanym systemem dostosowanym do swoich potrzeb.

.     Firma Pollda współpracuje z wieloma przedstawicielami z branży systemów zabezpieczeń. W naszej ofercie znajdują się zarówno rozwiązania dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Jeśli potrzebujesz zabezpieczyć teren skorzystaj z proponowanego przez nas rozwiązania kontroli obwodowej i monitoringu. Do ochrony pomieszczeń doradzimy Ci przy wyborze kontroli dostępu. Jeśli chciałbyś w porządnym stopniu ochronić swoje wartościowe przedmioty skorzystaj ze skrytek depozytowych, które oferujemy.

Kemas - systemy depozytowe

kemas 570

.     W swojej ofercie posiadamy systemy efektywnego zarządzania zawartością i systemy automatyzacji procesów KEMAS. Rozwiązania KEMAS (Key Management Systems)  są wdrażane z powodzeniem od 25 lat zarówno na rynku niemieckim jak i europejskim.

.     Cechą charakterystyczną Kemas jest własna produkcja od A do Z i kompletny system pochodzący z jednego sprawdzonego źródła.

.     Rozwiązania Kemas stosowane są w wielu wymagających obszarach i instytucjach, między innymi:

 • Przemysł motoryzacyjny, chemiczny, farmaceutyczny, lotniczy.
 • Instytucje medyczne, szpitale, przychodnie.
 • Instytucje finansowe, banki komercyjne, banki centralne.
 • Służby bezpieczeństwa policja, wojsko, służba więzienna.

.     Wymagania dotyczące systemów zarządzania i zabezpieczeń stawiane przez wyżej wymienione podmioty są bardzo restrykcyjne. Dzięki doświadczeniu nabytemu w ciągu ostatnich lat i dyskretnemu marketingowi Kemas zyskał wielu znaczących klientów.

Skrzynki depozytowe kemas
kemas szafki

.     Dostępne są w trzech rozmiarach. Możliwe jest tworzenie różnych kombinacji z pojedynczych modułów. W zależności od przedmioty, który ma być przechowywany stosowane są różne dodatkowe rozwiązanie i cechy specjalne systemu (forma zabezpieczenia).

.     Wyróżnić możemy cztery systemy o różnym przeznaczeniu: depozyty na klucze, depozyty na broń palną, depozyty na dokumenty, depozyty na urządzenia elektroniczne. Wraz z depozytem klient otrzymuje platformę Kemas Net. Jest ona podstawowym elementem odpowiadającym za administrację i zarządzenie całym systemem. Kontrola i monitorowanie poszczególnych procesów możliwa jest dzięki dedykowanym dodatkowym aplikacjom.

Interflex - kontrola dostępu

biometria

.     Kontrola dostępu jest systemem, który ma umożliwić i ułatwić identyfikacje przepływu osób.

.     Jest to zbiór odpowiednich urządzeń skonfigurowanych i zaprojektowanych pod daną jednostkę. W zależności od środków finansowych przeznaczonych na kontrole dostępu poziom zaawansowania może być bardzo zróżnicowany. Oferta urządzeń jest bardzo rozbudowana i umożliwia kontrole na trzech stopniach zabezpieczenia:

 • I poziom – kontrola z wykorzystaniem kodu pin
 • II poziom – kontrola z wykorzystaniem kart zbliżeniowych, magnetycznych, chipowych
 • III poziom – kontrola z wykorzystaniem parametrów biometrycznych (odcisk palca, tembr głosu, skanowanie siatkówki oka, itd.)

Dodatkowo w zależności od potrzeby klientów kontrola dostępu może posiadać:

 • Możliwość nadania określonych uprawnień poszczególnym pracownikom.
 • Uniwersalne karty – zezwalające na dostęp do wielu pomieszczeń jednemu pracownikowi.
 • Zwiększoną ochronę danych i mienia.
 • Natychmiastową identyfikację pracownika /gościa.
 • Możliwość monitoringu zdarzeń.
 • Łatwość modyfikacji oraz rozbudowy.

Monitoring

kamera

.     Monitoring w dzisiejszych czasach jest rzeczą podstawową w ochronie własnego mienia. Dobrej jakości sprzęt do monitoringu wizyjnego dostarczanego przez naszych dostawców gwarantuję niezawodność oraz gwarancję wychwycenia każdego szczegółu. Proponowane przez nas systemy działają bez zarzutu zarówno w dzień jak i w nocy,a także podczas złych warunków atmosferycznych takich jak mgła, silny deszcz czy mocne opady  śniegu.

.     Proponowane przez nas urządzenia pochodzą od firmy Vanderbilt, która jest następcą renomowanego producenta – firmy Siemens. Systemy te charakteryzują się elastycznością. Można je bez problemu rozbudowywać, łączyć z kontrolą dostępu czy systemami alarmowymi.

.     W swojej ofercie posiadamy również systemy innych producentów. Jeśli maja Państwo swojego ulubionego producenta to warto do nas napisać, bo prawdopodobnie pracujemy również z wykorzystaniem jego sprzętu.

Systemy alarmowe

interatkywny_dom

.     Systemy alarmowe stosuje się niemal wszędzie. Są to rozwiązania mające na celu zagwarantowanie wczesnego wykrycia nieautoryzowanego wejścia na obiekt. Każdy system możemy dostosować indywidualnie do wymagań klienta.

.     Technologie wykorzystywanie w systemach alarmowych pozwalają wręcz na nieograniczone możliwości rozbudowy. Podczas instalacji systemów alarmowych możemy wykorzystać wszelkiego rodzaju mniej lub bardziej zaawansowany sprzęt.

.     Oferujemy instalacje systemów korzystającą z czujek zbicia szyby, czujek wykrycia wycieków, przycisków anty-napadowych. Proponowane przez nas systemy umożliwiają tworzenie podstref w systemie, wyboru trybów aktywności alarmu, powiadomień o nieprawidłowościach czy alarmach wysyłanych na telefon.

Kontrola obwodowa

forteza

FORTEZA

.     Bariera mikrofalowa dzięki cyfrowej obróbce sygnału, pamięci kształtów jest odporna na zakłócenia spowodowane przez ptaki i małe zwierzęta oraz posiada skuteczny system eliminacji fałszywych alarmów. System przystosowany jest zarówno do montażu na ogrodzeniu z wszelkiego rodzaju materiału jak i do montażu na dowolnym terenie.

.     Forteza jest kompatybilna z wszystkimi systemami zabezpieczeń, można ją zintegrować z niemal każdą centralą alarmową. Ochronę obwodową można stosować do ochrony terenu wokół prywatnych posiadłości, magazynów, terenów budowy czy parkingów. Technologia pozwala na tworzenie kontrolowanych przejść przez strefę ochronną.

.     Innym rozwiązaniem Fortezy są czujki ochronne montowane do ogrodzeń. Podstawową częścią systemu jest jednostka kontrolna, do której podłączone są czułe na deformacje kable.

 

SYSTEMY SIEZA PERIDECT

.     Napłotowy system detekcji dostępny jest w kilku wariantach czułości oraz o różnych stopniach zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Elementy systemu można w dowolny sposób zainstalować zarówno bezpośrednio na ogrodzeniu jak i słupkach.

.     Inną wersją produktów jest Sieza Peridect. Jest to perymetryczny system detekcji montowany pod ziemią. Zaletą tego systemu jest fakt, iż nie jest on widoczny i sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Jego instalacja nie wymaga dużych nakładów pracy związanych z przygotowaniem terenu.

.     Systemy te są bardzo czułe. Konfiguracja każdego czujnika odbywa się osobno, co w rezultacie daje niemal stu procentową gwarancję, iże system nie będzie generował fałszywych alarmów. Urządzenia są najwyższej jakości. Gwarancja bezpieczeństwa najwyższego stopnia tz. „Security Grade 4″. Zalecamy instalację na terenie każdego obiektu strategicznego, w którego obszarze istnieje podwyższone ryzyko. System sprawdza się również świetnie w obiektach magazynowych, które chcemy ochronić przed niepowołanymi gośćmi.

Masz pytania / Potrzebujesz pomocy ?