Pageloader

Somfy - Inteligentny dom

somfy

.     W 2016 roku rozpoczęliśmy współprace z liderem branży automatyki budynku – firmą Somfy, która od wielu lat działa na rynkach wszystkich największych państw.  Jesteśmy niezależnym instalatorem w rozwiązaniach „Home Motion”.  Udzielimy Ci profesjonalnych rad w zakresie wszystkich rozwiązań Somfy. Dobierzemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie w zakresie okien i osłon przeciwsłonecznych, markiz, bram garażowych, bram wjazdowych, a także alarmu i bezpieczeństwa.

.     Wybierając naszą firmę do realizacji projektu inteligentnego domu opartego na technologii Somfy masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości usługi instalacyjne realizowane przez przeszkolonych instalatorów. Jeśli jesteś już posiadaczem tego typu rozwiązań automatyki domowej, a chciałbyś je zmodernizować, bądź rozszerzyć również Ci w tym pomożemy.

Somfy - Możliwości

.     Somfy to nie tylko napędy do bram,rolet czy żaluzji, ale przede wszystkim automatyka do nich i znaczącej ilości innych urządzeń. Zarówno tych wewnątrz jak i tych na zewnątrz budynku. Wykorzystując produkty Somfy i oprogramowanie Tahoma jesteśmy w stanie stworzyć prawie każdy scenariusz uruchamiania poszczególnych modułów (urządzeń). W zależności od stopnia w jakim chcemy zautomatyzować nasz dom możemy sterować: przyciskiem na ścianie, pilotem, laptopem czy smartfonem.

tahoma

Tahoma

.     Jest to system inteligentnego domu firmy Somfy. Mózg całego systemu wykorzystywany w technologii IO. Jeśli chcesz poznać jego możliwości skontaktuj się z nami.

scenariusz

Scenariusze

.     Widok przykładowego scenariusza jaki możemy stworzyć w systemie Tahoma. Modyfikowanie istniejących oraz tworzenie nowych scenariuszy  jest przejrzyste i bardzo intuicyjne.

rts vs io

RTS vs IO

.     W rozwiązaniach oferowanych przez Somfy, w zależności od możliwości i wymagań klienta możemy zastosować dwa różne rodzaje technologii: IO albo RTS.

Masz pytania / Potrzebujesz pomocy ?