Pageloader

Rozwiązania fiskalne - Kasy fiskalne i drukarki fiskalne

.  W 1993 roku w Zabrzu swoją działalność rozpoczęła firma Pollda. Jako jedna z pierwszych firm w mieście wprowadza do sprzedaży kasy fiskalne. Obecnie jesteśmy jedną z najdłużej istniejących firm w Zabrzu zajmujących się sprzedażą i obsługą serwisową kas fiskalnych, drukarek  fiskalnych, wag elektronicznych, terminali POS i czytników kodów kreskowych. Kasa fiskalna Zabrze kojarzy się każdemu naszemu klientowi z Polldą. Biorąc po uwagę specyfikę działania  i wymagania naszych klientów, dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci mogli korzystać  z oferowanych przez nas kas i pozostały urządzeń w sposób ciągły i bezawaryjny.

Decydując się na zakup kasy w Pollda otrzymują Państwo wsparcie w zakresie fiskalizacji, oprogramowania kasy fiskalnej i szkolenie z jej obsługi w cenie zakupu urządzenia. 

Pomagamy naszym klientom w przebrnięciu przez wszystkie niezbędne formalności.

W przypadku awarii kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej lub innego urządzenia działamy natychmiastowo. Dla klientów wymagających stałej opieki serwisowej oferujemy pakiety wsparcia serwisowego dostosowane do oczekiwań, potrzeb i możliwości danego klienta.

Szukasz kasy fiskalnej w Zabrzu w atrakcyjnej cenie- zapraszamy do Pollda.Od lat zaopatrujemy w urządzenia fiskalne zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych. W naszej ofercie znajdują się min.:

  • Kasy fiskalne,
  • Drukarki fiskalne,
  • Terminale POS,
  • Czytniki kodów kreskowych,
  • Wagi oraz kolektory danych,
  • Informatyczne systemy obsługi placówek handlowych oraz biur.
  • Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay

sprawdzarki cen

.     Dodatkowo służymy pełnym wsparciem w obsłudze urządzeń. Doradzimy Ci przy wyborze najlepszego rozwiązania tak, by spełniało Twoje potrzeby. Przeprowadzimy profesjonalne szkolenie z obsługi sprzętu. Jeżeli zamierzasz zlikwidować kasę fiskalną zrobimy dla Ciebie pełny odczyt pamięci kasy fiskalnej.

Zapraszamy do siedziby firmy Pollda, gdzie będą mieli Państwo możliwość wyboru najlepszego rozwiązania i uzyskania niezbędnych informacji. Bardzo prosimy o wcześniejszą awizację telefoniczną wizyty celem zapewnienia obecności specjalisty ds. rozwiązań fiskalnych.

Serwis kas fiskalnych po godzinie 1600 oraz w dni wolne:

Telefon: +(48) 509 230 230

Telefon: +(48) 509 240 240

Sprzedaż urządzeń

.     Od lat zajmujemy się sprzedażą kas fiskalnych. W swojej ofercie posiadamy kasy takich firm jak: POSNET, ELZAB.

Fiskalizacja

.     Jeśli kupiłeś kasę fiskalną, chciałbyś zacząć ją wykorzystywać, ale nie wiesz od czego zacząć to zgłoś się do nas, a przeprowadzimy dla Ciebie niezbędną fiskalizację.

Przeglądy okresowe

.    Wykonujemy przeglądy okresowe oraz konserwację  urządzeń fiskalnych. Posiadamy niezbędne uprawnienia i aktualne certyfikaty.

Współpracujemy:

Masz pytania / Potrzebujesz pomocy ?