Pageloader

Systemy oczyszczania wody szarej HYDRALOOP

.   Dzięki Hydraloop możesz odzyskać do 95% wody z prysznica i kąpieli, a także wodę kondensacyjną z klimatyzacji i opcjonalnie 50% wody do pralki. Umożliwia to ponowne wykorzystanie do 85% całkowitej wody w gospodarstwie domowym.

Po przygotowaniu hydrauliki instalacja typu plug-and-play.

Hydraloop Cascade można zmontować, konfigurując dwie lub więcej jednostek Hydraloop w układzie kaskadowym. W zależności od budynku można wybrać jedną centralną lokalizację dla jednej konfiguracji kaskadowej lub kilka lokalizacji konfiguracji kaskadowej.

Każda jednostka Hydraloop w układzie kaskadowym działa niezależnie.

Woda z recyklingu jest przechowywana w jednej objętości, którą tworzą połączone ze sobą indywidualne zbiorniki wody jednostek Hydraloop. Zbiorniki do oczyszczania wody i przechowywania tworzą jedną integralną grupę. Wydajna, wspomagająca pompa rozprowadza odzyskaną wodę w budynku, w tym do spłukiwania toalet i nawadniania ogrodu. W przypadku chwilowego braku wody poddanej recyklingowi, system automatycznie przełącza się na zapasowe źródło wody, takie jak woda z kranu lub woda deszczowa.

W ramach systemu dostępny oferowana jest aplikacja online, która umożliwia zarządzanie systemie, ustawianie jego parametrów oraz zapewnia informacje o stanie i wydajności w czasie rzeczywistym.

Dlaczego warto na nas stawiać:

Jesteśmy słowni, dyspozycyjni i zawsze dotrzymujemy terminów.

Posiadamy ogromne doświadczenie i dużą wiedzę na temat instalacji.

Posiadamy konkurencyjne ceny przy rzetelnie wykonanych usługach.

Galeria

   

Masz pytania / Potrzebujesz pomocy ?