Pageloader

Nasze Usługi

.     Najważniejszą gałęzią naszej działalności są realizowane przez nas usługi. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta. Zakres oferowanych przez nas usług jest elastyczny i dostosowany do potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem.

.     Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie serwisu, zarządzania projektem, usług pomiarowych, konfigurowania systemów IT i BMS, szkoleń, obsługi IT placówek medycznych. Jeżeli chciałbyś wykorzystać nasze zdolności do prowadzenia projektu lub potrzebujesz rzetelnego i sprawdzonego podwykonawcy to skontaktuj się z nami.

Serwis

.     Charakteryzuje nas skuteczność działania. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów o zaostrzonym rygorze SLA (ang. Service Level Agreement). W ostatnich latach w niektórych projektach pracujemy z uwzględnieniem 4 godzinnego czasu reakcji. Jesteśmy w stanie dostosować się do wysokich wymagań i kryteriów stawianych przez klientów w zakresie obsługi serwisowej sprzętu, systemów i sieci. Obsługą serwisową obejmujemy całe województwo śląskie. Serwis Zabrze to my.

Naprawiamy:

 • urządzenia fiskalne,
 • sprzęt elektroniczny (laptopy, komputery, monitory, tablety)
 • projektory,
 • serwery,
 • drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne,
 • czytniki kuponów i kart NFZ,
 • serwis sieci LAN

Serwis kas fiskalnych po godzinie 1600 oraz w dni wolne:

Telefon: +(48) 509 230 230

Telefon: +(48) 509 240 240

Projekty

Nasze doświadczenie oraz dostępne technologie pozwalają na przygotowanie efektywnego, sprawnego i skutecznego systemu, który spełni oczekiwania klienta. Oferujemy Państwu usługę projektowania, które umożliwi dopasowanie możliwości danego systemu do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zajmujemy się projektowaniem:

 • sieci niskoprądowych
 • sieci logicznych
 • systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy
 • systemów alarmowych i monitoringu CCTV

Po projekty systemów bezpieczeństwa w Zabrzu zgłoś się do nas

Zarządzanie projektem

.     W ostatnich latach uczestniczyliśmy w wielu dużych projektach i koordynowaliśmy kilka z nich. Zakres naszych działań uzależniony był od indywidualnych ustaleń i oczekiwań inwestora. Poprzez nasze zaangażowanie i profesjonalizm często zyskujemy zaufanie klienta, co niejednokrotnie skutkowało rozszerzeniem się zlecanych nam działań w ramach danego projektu. Wiąże się to ze wzrostem odpowiedzialności, którą z chęcią ponosimy.

.     Wygrałeś przetarg? Jesteś z zagranicy i masz do zrealizowania przedsięwzięcie w Polsce? Nie wiesz od czego zacząć i jak poprowadzić projekt aby zakończył się sukcesem? Skontaktuj się z nami. Razem przejdziemy przez fazy wdrożenia i utrzymania. Wesprzemy Cię kompleksowym wsparciem technicznym, strategicznym, operacyjnym, biznesowym i administracyjnym. Posiadamy zaplecze techniczne, osobowe i prawne dzięki czemu otrzymujesz gwarancję skutecznej realizacji projektu.

Usługi pomiarowe

.     W oparciu i nasze dotychczasowe doświadczenie i posiadane przez nas specjalistyczne urządzenia
wykonujemy pomiary:

 • rezystywności gruntu,
 • sprawności wyłączników RCD,
 • impedancji pętli zwarcia bez wyzwalania wyłączników RCD,
 • rezystancji izolacji,
 • ciągłości przewodów,
 • impedancji linii,
 • rezystancji uziemień metodami: dwu-, trzy-, czteroprzewodową, udarową, dwucęgową,
 • okresowe bezpieczeństwa instalacji elektrycznych między innymi pod kątem norm IEC 60364 oraz HD 384,

.     W ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy okresowe (roczne oraz pięcioletnie) pomiary elektryczne i przeglądy instalacji we wszystkich obiektach zgodnie z Ustawą o Prawie Budowlanym.

.     Dodatkowo firma POLLDA wykonuje instalację oraz pomiary sieci logicznych.

Konfigurowanie systemów BMS

Czym tak naprawdę jest BMS?

.     BMS (ang. Building Menagement System) to Inteligentny System Zarządzania Budynkiem. Jego zadaniem jest integracja poszczególnych podsystemów mająca na celu poprawę komfortu, bezpieczeństwa oraz obniżenie kosztów eksploatacji budynku. Niezależnie od wielkości i przeznaczenia obiektu pomożemy Ci dobrać i skonfigurować system BMS dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

.     Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem INTERFLEX na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią.

.     .     Poza systemami BMS nasz firma zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną w zakresie konfiguracji, sprzedaży, serwisowania sprzętu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i świadczenia usług w zakresie:

 • serwisu komputerów,
 • konfiguracji routerów i innych elementów sieci,
 • serwisu drukarek i skanerów,
 • oprogramowania komputerowego,
 • konserwacji i czyszczenia sprzętu,
 • oprogramowania antywirusowego.

.     W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości podzespoły, oprogramowanie i akcesoria komputerowe renomowanych producentów takich jak: GDATA, DELL, APPLE, HP, HARPO, MICROSOFT, INSERT, INSOFT. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Szkolenia

.    Jako Niepubliczna Akademia Kształcenia Ustawicznego dla Dorosłych firma POLLDA przeprowadza szkolenia indywidualne i grupowe w Zabrzu dla szerokiego kręgu odbiorców, w tym również szkolenia z wykorzystywania sprzętu specjalistycznego i oprogramowania dla osób niepełnosprawnych.

.    W naszej ofercie znajdują się profesjonalne kursy z obsługi urządzeń fiskalnych, szkolenia informatyczne, szkolenia z zakresu obsługi komputera. Realizujemy również szkolenia sprzedażowo-handlowe. Program szkolenia dostosowywujemy do potrzeb, możliwości i oczekiwań zamawiającego. Jesteś zainteresowany? Sprawdź nas, zadzwoń i zapytaj o ofertę. Szkolenia Zabrze to my.

Obsługa IT placówek medycznych

.     Jeśli prowadzisz placówkę medyczną, niezależnie czy to szpital, czy przychodnia doskonale zdajesz sobie sprawę z tego ile czasu traci Twój personel na rozwiązywanie problemów technicznych. Stracony czas Twojej załogi to wzrost kosztów dla Twojej firmy. Zlecając nam kompleksową obsługę IT Twojej placówki zyskujesz szanse na efektywniejszą pracę swoich pracowników, co przekłada się na większą liczbę obsłużonych i zadowolonych pacjentów.

.     Potrafimy nie tylko profesjonalnie zainstalować, rozbudować i skonfigurować system informatyczny (w tym: komputery, monitory, laptopy, drukarki, UPS’y, czytniki kodów paskowych (kupony), czytniki kart NFZ, urządzenia fiskalne), ale również sprawujemy nadzór nad siecią LAN i urządzeniami do niej podłączonymi. Skonfigurujemy dla Ciebie każdy modem, router czy switch oraz pomożemy w instalacji oprogramowania. Od naszej firmy uzyskasz także pełne wsparcie w obsłudze Portalu Świadczeniodawcy.

Masz pytania / Potrzebujesz pomocy ?