Pageloader

Kemas - systemy depozytowe

.     W swojej ofercie posiadamy systemy efektywnego zarządzania zawartością i systemy automatyzacji procesów KEMAS. Rozwiązania KEMAS (Key Management Systems)  są wdrażane z powodzeniem od 25 lat zarówno na rynku niemieckim jak i europejskim.

.     Cechą charakterystyczną Kemas jest własna produkcja od A do Z i kompletny system pochodzący z jednego sprawdzonego źródła.

.     Rozwiązania Kemas stosowane są w wielu wymagających obszarach i instytucjach, między innymi:

  • Przemysł motoryzacyjny, chemiczny, farmaceutyczny, lotniczy.
  • Instytucje medyczne, szpitale, przychodnie.
  • Instytucje finansowe, banki komercyjne, banki centralne.
  • Służby bezpieczeństwa policja, wojsko, służba więzienna.

.     Wymagania dotyczące systemów zarządzania i zabezpieczeń stawiane przez wyżej wymienione podmioty są bardzo restrykcyjne. Dzięki doświadczeniu nabytemu w ciągu ostatnich lat i dyskretnemu marketingowi Kemas zyskał wielu znaczących klientów.

Skrzynki depozytowe kemas

.     Dostępne są w trzech rozmiarach. Możliwe jest tworzenie różnych kombinacji z pojedynczych modułów. W zależności od przedmioty, który ma być przechowywany stosowane są różne dodatkowe rozwiązanie i cechy specjalne systemu (forma zabezpieczenia).

.     Wyróżnić możemy cztery systemy o różnym przeznaczeniu: depozyty na klucze, depozyty na broń palną, depozyty na dokumenty, depozyty na urządzenia elektroniczne. Wraz z depozytem klient otrzymuje platformę Kemas Net. Jest ona podstawowym elementem odpowiadającym za administrację i zarządzenie całym systemem. Kontrola i monitorowanie poszczególnych procesów możliwa jest dzięki dedykowanym dodatkowym aplikacjom.

  • Dostarczamy również rozwiązania rodzimych producentów

Masz pytania / Potrzebujesz pomocy ?